Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

KLUB MARIE

K přečtení
 

 Zástupci občanského sdružení Klubu Marie Třinec  potěšili minulý týden malými dárečky  nové  maminky a jejich miminka  v naší nemocnici.   

Celý článek k přečtení: ZDE 

Krásné  jemné čepičky a ponožky pro malé holčičky i klučíky jim napletly členky tohoto klubu a jejich osobního předání se zhostily  paní Marie Adamusová a Anna Gavendová. Schůzku zorganizovala náměstkyně ošetřovatelské péče Nemocnice Třinec Šárka Panáková  a hřejivé dárečky pak slavnostně převzala s kolektivem porodního oddělení. 

 V naší nemocnici se rodí téměř tisíc dětí ročně. K ochraně proti chladu malých  nedonošených miminek budou využité krásné dárky členek Klubu Marie. Moc jím tímto děkujeme a těšíme se, až dárky poputují k miminkům. Šikovných rukou zkrátka není nikdy dost a vděční budou určitě i všichni rodiče obdarovaných novorozenců.

 Klub Marie Třinec byl založen v roce 1997 a sdružuje ženy a nádorovým onemocněním prsu z regionů třinecka, jablunkovska a těšínska. Hlavním cílem klubu je napomáhat ženám k zlepšení fyzického a psychického zdravotního stavu, k rychlejšímu pochopení a smíření se s nemocí a opětovném se začlenění po léčbě zpět do běžného života.  Činnost klubu je zaměřena na organizování společných schůzek, atr- terapii, relaxační cvičení, společné návštěvy různých společenských akcí, organizování rekondičních ozdravných pobytů, odborných přednášek k problematice rakoviny prsu, prevence   a  celá řada dalších aktivit pro podporu informovanosti  o tomto onemocnění. Sdružení v současné době má 49 členek a má i své vlastní internetové stránky www.klubmarie.net.tvtrinec.cz, kde naleznete podrobnější informace a kontakty. 

                        

 

Ještě jednou  jím tímto  všem  moc děkujeme a budeme se těšit na další aktivity tohoto sdružení.

Miminka, maminky a zaměstnanci Nemocnice Třinec

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist